Festivalbus

Makkelijk naar EEF reizen, dat kan in 2018 met de Festivalbus! Kijk hieronder voor alle tijden en locaties. Wil je weten waar de Festivalbus zich op dit moment bevindt? "Klik dan op onderstaande knop", een geweldige tool die het mogelijk maakte de bus te volgen.

Bekijk huidige buslocatie - de bus staat weer in de garage!

Sluit het niet aan op het vervolg openbaar vervoer, probeer dan deze link:
https://www.zeeland.nl/verkeer-en-openbaar-vervoer/openbaar-vervoer/reizen-met-de-haltetaxi

Route groot vrijdag

Halte Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4
FESTIVAL 17:30     22:30
Roompot 17:41     22:41
Anna Friso 17:48     22:48
Noordzee 17:55     22:55
Camperpark 18:04     23:04
Schotsman 18:10     23:10
Kamperland 18:17     23:17
Molenhoek 18:21     23:21
Wissenkerke 18:29     23:29
FESTIVAL 18:35     23:35
Geersdijk 18:43     23:43
Rijckholt 18:46     23:46
Kortgene 18:51     23:51
Paardekreek 18:55     23:55
Kats 19:06     00:06
Colijnsplaat 19:18     00:18
Orisant 19:23     00:23
FESTIVAL 19:36      

Route klein vrijdag

Halte Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4
FESTIVAL   19:36 20:39  
Kamperland   19:47 20:50  
Molenhoek   19:52 20:50  
FESTIVAL   20:05 21:08  
Kortgene   20:19 21:22  
Paardekreek   20:24 21:27  
FESTIVAL   20:39 21:42  

Route groot zaterdag

Halte Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5 Rit 6
FESTIVAL     16:00     20:56
Roompot     16:11     21:07
Anna Friso     16:18     21:14
Noordzee     16:25     21:21
Camperpark     16:34     21:30
Schotsman     16:40     21:36
Kamperland     16:47     21:43
Molenhoek     16:51     21:47
Wissenkerke     16:59     21:55
FESTIVAL     17:05     22:01
Geersdijk     17:13     22:09
Rijckholt     17:16     22:12
Kortgene     17:21     22:17
Paardekreek     17:25     22:21
Kats     17:36     22:32
Colijnsplaat     17:48     22:44
Orisant     17:53     22:49
FESTIVAL     18:06     23:02

Route klein zaterdag

Halte Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5 Rit 6 Rit 7
FESTIVAL 13:00 14:20   18:50 19:53   23:02
Kamperland 13:11 14:31   19:01 20:04   23:13
Molenhoek 13:16 14:36   19:06 20:09   23:18
FESTIVAL 13:29 14:49   19:19 20:22   23:31
Kortgene 13:43 15:03   19:33 20:36   23:45
Paardekreek 13:48 15:08   19:38 20:41   23:50
FESTIVAL 14:03 15:23   19:53 20:56   00:05

Route groot zondag

Halte Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4
FESTIVAL 12:00     17:00
Roompot 12:11     17:11
Anna Friso 12:18     17:18
Noordzee 12:25     17:25
Camperpark 12:34     17:34
Schotsman 12:40     17:40
Kamperland 12:47     17:47
Molenhoek 12:51     17:51
Wissenkerke 12:59     17:59
FESTIVAL 13:05     18:05
Geersdijk 13:13     18:13
Rijckholt 13:16     18:16
Kortgene 13:21     18:21
Paardekreek 13:25     18:25
Kats 13:36     18:36
Colijnsplaat 13:48     18:48
Orisant 13:53     18:53
FESTIVAL 14:06     19:06

Route klein zondag

Halte Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4
FESTIVAL   14:06 15:09  
Kamperland   14:17 15:20  
Molenhoek   14:22 15:25  
FESTIVAL   14:35 15:38  
Kortgene   14:49 15:52  
Paardekreek   14:54 15:57  
FESTIVAL   15:09 16:12  
Festivalbus